Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Grant_s_0.7L_4c8dd5c97ebaa.jpg

Grants Rum Cask Finish 0.7L

Cena sprzedaży
69,99 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

W roku 1886 William Grant po wielu latach gromadzenia oszczędności, założył gorzelnię Glenfiddich w Dufftown w Szkocji. Pierwszą whisky wyprodukowano na Boże Narodzenie roku 1887. W roku 1898 przedsiębiorstwo rodziny Grant znalazło się w sytuacji poważnego zagrożenia swoich interesów, gdyż zbankrutowała spółka Pattison Limited, główny odbiorca jego produktów. William Grant i jego siedmiu synów sami zajęli się produkcją i dystrybucją swojego blendu - Stand fast. Początki były trudne, ale już w przededniu I wojny światowej spółka posiadała sześćdziesiąt przedstawicielstw w trzydziestu krajach. Spółce do dziś udało pozostać całkowicie niezależnym przedsiębiorstwem rodzinnym.

 

Grant`s aktualnie sprzedawany jest w 180 krajach i jest pod względem sprzedaży czwartą szkocką whisky na świecie z roczną sprzedażą 4 milionów skrzynek. Od 1957 roku whisky Grant's sprzedawana jest w oryginalnych trójkątnych butelkach zastrzeżonych wzorem patentowym.

Grant's jest typową blended whisky skomponowaną z najlepszych malt whisky: Glenfiddich, Balvenie oraz Kininvie. Posiada wspaniały smak i zapach, dzięki zachowanym wspaniałym proporcjom malt whisky i zbożowych.

Popularne Marki