Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Kurnwica Apteczka 4x0.1L

Cena sprzedaży
149,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: BESKID

Zaw. alkoholu: 40%

Wódki Kurnwica są produktami wytwarzanymi przez firmę Wódki Regionalne. Przedsiębiorstwo oferuje wódki prosto z samego serca polskiego Beskidu. Największe zainteresowanie budzi nazwa brandu jak i poszczególnych trunków. Natomiast nie są one jednak przypadkowe, gdyż odpowiadają danej zawartości alkoholu: Kurnwica to 40%, natomiast Przekurnwica to 50%. Do tej pierwszej grupy możemy zaliczyć Czorną Kurnwicę oraz Starą Kurnwicę.

Kurnwica to czysta wódka klasy premium. Czterokrotna destylacja zdecydowanie mocno uszlachetniła alkohol sprawiając, że produkt finalny jest bardzo delikatny w smaku i zapachu. Wytwarzana z spirytusu neutralnego.

Zestaw zawiera cztery Kurnwice, każda z nich to 100ml tej znakomitej substancji. Całość zapakowana w stylowe, drewniane pudełko, będące apteczką na 167 pieruńskich boleści!

- Cysto Kurnwica 40%

- Prze Kurnwica 50%

- Pieprzono Kurnwica 37%

- Czorno Kurnwica 40%

Popularne Marki