Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Camus XO Elegance 0.7l

Cena sprzedaży
679,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Od 1863 r. pięć pokoleń rodziny Camus oddaje się pasji tworzenia koniaków zgodnie z filozofią: zachwycać koneserów produktami o wyjątkowej różnorodności i bogactwie smaków, które oferuje region Cognac. Camus XO Elegance to wspaniała kompozycja, która powstała z myślą o znawcach trunku. Piękna, intensywna barwa, z nieskończonym bogactwem aromatów suszonych owoców i kwiecistym charakterem jest wynikiem niespotykanej dotąd koncentracji wszystkiego, co mogą zaoferować najlepsze eaux-de-vie apelacji Borderies. Całość zamknięta w niezwykle eleganckiej, luksusowej butelce z pięknym metalowym zamknięciem budzi pożądanie największych koneserów. Camus XO to niezwykły koniak na wyjątkowe okazje.

 

Chcąc poznać pełnię smaków i aromatów koniaku, kieliszek z trunkiem należy obejmować całą dłonią, aby ciepło ręki podgrzało alkohol. Dodatkowo należy pamiętać o lekkim kołysaniu, tak by jednocześnie dotlenić trunek, a wtedy zmiany zachodzące w bukiecie i aromacie będą wyraźnie zauważalne.

Popularne Marki