Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Garden Sheed Gin Bramble & Peach Gin 0.7l

Cena sprzedaży
160,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 45%

Opakowanie: brak

Zapach: dominują nuty kwiatowe, możemy dostrzec również aromaty brzoskwiń, lawendy, jeżyn, połączone ze świeżą cytryną i ziemistymi śladami;

Smak: bogaty i miękki, ziemiste nuty, aromaty kwiatowe oraz bardzo dużo słodyczy z owoców letnich;

Finisz: długi i rozgrzewający.

Zalecane serwować z tonikami Fever Tree lub Schweppes 1873 z gałązką rozmarynu oraz owocami jeżyn.

Garden Sheed Gin Bramble & Peach Gin destylowany jest z 6 różnych składników botanicznych, w tym m.in.: jeżyn oraz brzoskwiń. Marka została założona na koniec 2017 roku przez dwa małżeństwa - Jacksonów oraz Grantów.

Popularne Marki