Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Kalak Single Malt Vodka Peated Torfowa 0.7l

Cena sprzedaży
175,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Zapach: plaster miodu, sułtanki, wanilia, kremowe tony oraz ziemiste i dębowe nuty;

Smak: łagodnie dymny, nuta czarnego pieprzu, wanilii, piernika i bogatej kremowości;

Finisz: długi i przyjemny.

Kalak doskonale smakuje z kostkami lodu, laską cynamonu i skórką z cytryny. Jego styl i smak idealnie pasuje do koktajli w stylu "martini".

Kalak Single Malt Vodka Peated jest czterokrotnie destylowana w miedzianym kotle, przy użyciu irlandzkiego słodu jęczmiennego i czystej wody górskiej. Kolejnym etapem produkcji tego wysokiej jakoścu trunku jest proces finiszowania w beczkach z dziewiczego dębu, zwęglonego na irlandzkim ogniu torfowym.

Popularne Marki