Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Stolichnaya Gluten Free 0.7L

Cena sprzedaży
69,99 zł
Kraj: ŁOTWA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Stolichnaya to rosyjska marka produkująca najwyższej klasy wódki. Od 1938 roku utrzymuje poprzeczkę na tym samym, wysokim poziomie łącząc innowacje, kreatywność i śmiałość ze stuletnimi tradycjami. Cel marketingowy firmy opiera się na koncepcji stworzenia czegoś nowoczesnego jednocześnie nawiązującego do jej początków, mających miejsce wiele lat temu.

Stolichnaya koncentruje się na całościowym procesie produkcji począwszy od zbiorów zboża z własnych pól, przez własną gorzelnię, butelkowanie i marketing.

Stolichnaya Gluten Free jest destylowana z kukurydzy i kaszy gryczanej, co daje produkt całkowicie bezglutenowy,

Popularne Marki