Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Boulard XO Pays DAuge 0.7L

Cena sprzedaży
259,00 zł
Kraj: FRANCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: kartonik

Calvados Boulard to rodzinna firma założona przez Pierre'a Boulard'a w 1825 roku. Cały proces od produkcji po dystrybucję jest przeprowadzany samodzielnie przez nią. W firmie główny nacisk kładzie się na tradycję i przestrzeganie rodzinnych zasad tej znanej i cenionej marki. Calvados Boulard posiada własne sady i destylarnie. Rodzinny przepis obejmuje aż 120 odmian, dzięki którym możliwe jest uzyskanie tak wyjątkowego smaku tego trunku.

Mianem Calvados określamy najprościej mówiąc destylaty z jabłek trafiające następnie do dębowych beczek celem postarzenia. W różnych częściach inaczej jest nazywany: USA - applejack, Wielka Brytania - apple brandy lub cider brandy. Trunek wraz z wiekiem nabiera szlachetniejszych cech - akcentów wanilii oraz gładszego i bardziej finezyjnego smaku. Z kolei młodsze destylaty charakteryzują się wyraźniejszymi nutami jabłek oraz lekko drapiącym i ostrym charakterem.

Do produkcji trunku wykorzystywane są jabłka z regionu Pays'd Auge, które są następnie przetwarzane na cydr. Kolejnym etapem produkcji jest dwukrotna destylacja w miedzianych alembikach oraz postarzanie trunku w dębowych beczkach. Boulard XO Pays'd Auge jest zestawieniem 8-15 letnich destylatów.

Popularne Marki