Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Gin Herbarius Navy Strength 0.5l

Cena sprzedaży
229,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: WIELKOPOLSKA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 57.2%

Opakowanie: brak

Herbarius Navy Strength to gin tylko dla odważnych i silnych, jak swego czasu członkowie Brytyjskiej Marynarki Wojennej stawiający czoła bezkresnej otchłani morza. Powstały z starannie wyselekcjonowanej kompozycji ziół, która w połączeniu z wysoką zawartością alkoholu nadaje niesamowitych doznać smakowych.

Herbarius jest wspólnym projektem firmy Go Up Group oraz Drake Distillery. Pięć lat współpracy zaowocowało premierą dwóch pierwszych ginów w 2020 roku. Cały pomysł oraz dobór składników leżał po stronie Macieja Podhajnego, będącego właścicielem Go Up Group, natomiast procesu mieszania oraz odciskania dokonała firma Drake Distillery. Destylacja została przeprowadzona wspólnie przez obie firmy.

Popularne Marki