Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Gin Lane 1751 Victoria Pink Gin 0.7l

Cena sprzedaży
94,99 zł
Kraj: WIELKA BRYTANIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

Popularny w epoce wiktoriańskiej różowy Gin składa się z klasycznego ginu London Dry z dodatkiem niewielkiej ilości gorzkich ziół. Wykonany jest przy użyciu 8 roślin botanicznych takich jak: jałowiec, korzeń irysa, pomarańczy seville, arcydzięgla, sycylijskiej cytryny, anyżu gwiazdkowatego, kory cynamonu i kolendry. Po destylacji dodaje się zioła i przyprawy gorzkie, aby stworzyć produkt końcowy.

Gin Lane 1751 to seria ginów, która nawiązuje do epoki wiktoriańskiej zarówno pod względem stylu, jak i profilu smakowego, stworzona przez Bloomsbury Club i Charlesa Maxwella z Thames Distillers. Nazwa nawiązuje do ustawy Gin Act z 1751 r. i znanego obrazu Williama Hogartha przedstawiającego Gin Lane.

Popularne Marki