Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Glendalough Wild Botanical Gin 0.7l

Cena sprzedaży
159,99 zł
Kraj: IRLANDIA

Region: WICKLOW

Destylarnia: GLENDALOUGH DISTILLERY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41%

Opakowanie: brak

Glendalough to gorzelnia położona w górach Wicklow na terenie Irlandii. W wolnym tłumaczeniu nazwa marki oznacza "dolina dwóch jezior" bezpośrednio odnosząc się do miejsca jej powstania. Gorzelnia została założona przez grupę przyjaciół z Wicklow i Dublina z pasją i chęcią wznawiania rzemiosła destylacji w Irlandii. W XVIII i XIX wieku w Irlandii funkcjonowało ponad 200 licencjonowanych gorzelni, a wraz z niezliczoną liczbą tych "podziemnych" - nielegalnych, było ich nieporównywalnie więcej. W tamtych czasach produkowano różne style potin, whisky, ginu, a nawet absyntu. Wraz z upływem czasu liczba czynnych destylarni mieszcących się na terenie Irlandii drastycznie spadła. Po wielu wieczornych spotkaniach, grupa znajomych zdecydowała się zrezygnować z dotychczasowej codziennej pracy na rzecz projektu o nazwie Glendalough, zarejestrowanego w 2011 roku. Razem zbudowali gorzelnię w pobliżu swojego ulubionego miejsca spotkań w górach Glendalough.

 

Wild Botanical Gin to unikalny na skalę światową produkt tej kategorii. Bezpośrednio odnosi się do klimatu wszystkich pór roku w górach Wicklow.

Aromat: świeży, wyczuwalne wiosenne nuty jałowca, cytrusów, sosny oraz kitnącej leśnej polany.

Smak: na początku ukazuje delikatny charakter, który po chwili wyłania aromaty letniego nektaru  odrobiną jesiennych owoców.

Finisz: długi, zimowe przyprawy korzenne.

 

Popularne Marki