Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Hendrick_s_1L_50fb00f737b6c.png

Hendricks 0.7l

Cena sprzedaży
169,50 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 41,4%

Opakowanie: brak

Hendrick's jest ginem produkowanym przez William Grant & Sons w Girvani w Szkocji. W trakcie produkcji poddawany jest destylacji jagód jałowca, a także używane są ręcznie zbierane bułgarskie róże oraz pochodzące ze Środkowej Azji ogórki Cucumis sativus. Następnie gin jest butelkowany w ciemnobrązowe, które stylem przypominają apteczne, butelki.

Trunek ten był wielokrotnie nagradzany: The Wall Street Journal described Hendrick's as the "Best Gin in the World" in 2003. Other spirit ratings organisations generally have been very complimenatary as well. The San Francisco World Spirits Competition, for example, awarded two double gold, two gold, and two silver medals in the years 2004-2005 and 2007-2010. The Beverage Testing Institute gave the gin well-above-average scores of 93, 94 and 95 in 2007, 2009, and 2010.

Popularne Marki