Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Hendricks Amazonia 1L

Cena sprzedaży
299,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 43.4%

Opakowanie: brak

Zapach i smak: Zaraz po otwarciu Hendrick's Amazonia dostrzeżemy cudowne aromaty owocowe z karmelizowanym ananasem i lekkimi tonami wanilii. Nie znajdziemy tu klasycznie dominujących nut: róż, czy ogórka.

Dominujące rośliny botaniczne: ananas, wanilia,

Inne: jałowiec, płatki róż, mandarynki, lawenda, ogórek.

Hendrick's jest ginem produkowanym przez William Grant & Sons w Girvani w Szkocji. W trakcie produkcji poddawany jest destylacji jagód jałowca, a także używane są ręcznie zbierane bułgarskie róże oraz pochodzące ze Środkowej Azji ogórki Cucumis sativus.

Zalecamy połączyć 50ml Hendrick's Amazonia ze 125ml Indian Tonic i szklanką typu highball wypełnioiną kostkami lodu. Całość udekoruj plasterkami ogórka i liścmi ananasa. Zdrówko!

Popularne Marki