Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Kapriol Lemon & Bergamot Gin 0.7l

Cena sprzedaży
119,99 zł
Kraj: WŁOCHY

Region: VENETO

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40.7%

Opakowanie: brak

Opiera się na oryginalnej recepturze Kapriol Dry Gin. Aby rozkoszować się naszymi podniebieniami, wybieramy tylko najlepsze cytryny i bergamotkę z południowych Włoch. Rośliny botaniczne są najpierw nasycane najlepszym alkoholem na bazie pszenicy, a następnie destylowane w naszych historycznych destylatorach z 1947 roku, zbudowanych przez rzemieślnika Antonio Padovana. Zarówno zapach, jak i podniebienie są prawie zabrane w podróż po Morzu Śródziemnym przez gaje cytrynowe!

Skład: dzięgiel, liście laurowe, bergamotka, rumianek, kardamon, kminek, kolendra, goryczka, jałowiec, lawenda, cytryna, chmiel, mięta, oregano, sosna mugo, dzika róża, rozmaryn

Popularne Marki