Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Polish Forest Gin London Dry 0.5l

Cena sprzedaży
95,00 zł
Kraj: POLSKA

Region: WIELKOPOLSKA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 42,7%

Polish Forest Gin to gin inny niż wszystkie!
To gin leśny, dlatego nie znajdziemy w nim tak popularnych składników i dodatków jak cytrusy, kolendra, arcydzięgiel czy kardamon. Postawiliśmy na to, co mamy dostępne na wyciągnięcie ręki. Zamknęliśmy ducha polskich lasów, którego poczujecie wraz z pierwszym otwarciem butelki.To wszystko sprawia, że Polish Forest Gin wpisuje się w definicję REGION-alności.

Czy da się zamknąć las w butelce?
Różnorodność flory Puszczy Zielonki pozwoliła nam na smakowanie i testowanie składników, które oferują polskie lasy. Liczne próby połączenia tych smaków zaowocowały produktem, który jest kwintesencją naszego marzenia o prawdziwym polskim ginie. Jego wnętrze kryje to, co w polskiej NATURZE najlepsze-

Mamy wyjątkowe szczęście, że obszar który na co dzień nas otacza jest dla nas największą inspiracją. Możliwość zachwycania się pięknem otaczającej nas Puszczy Zielonki sprawiła, że postanowiliśmy zamknąć chociaż jej namiastkę w butelce Polish Forest Gin. Nie będziemy ukrywać, że mieliśmy ułatwione to zadanie. Nasza destylarnia znajduje się w Otulinie Puszczy Zielonki, przez co każdego dnia możemy czerpać inspirację wyglądając przez okno.

Otulina Puszczy Zielonki to obszar o szczególnym znaczeniu- chroni niezwykle wartościowy, pod względem przyrodniczym, ale też naukowo-dydaktycznym, utworzony w 1993 roku Park Krajobrazowy. Po więcej informacji na temat Puszczy Zielonki zapraszamy na oficjalną stronę.

 

Popularne Marki