Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Warner's Farm Born Gin - London Dry 0.7l

Cena sprzedaży
109,99 zł
Kraj: WIELKA BRYTANIA

Region: NORTHAMPTONSHIRE

Destylarnia: WERNER'S DISTILLERY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

warners-logo.jpg

Zapach: miękki, słodki i kwiatowy, nuty czarnego bzu doskonale komponują się z kardamonem i lekkim akcentem cytryny;

Smak: od samego początku dominuje jałowiec, który po chwili ulega bogatym tonom pomarańczy;

Finisz: słodkie aromaty mięty.

Genialnie zgryza się z wysokiej jakości tonikami. Nie zapomnij o udekorowaniu grubym plastrem pomarańczy!

To klasyczny London Dry Gin destylowany wraz z wodą źródlaną Fells Farm oraz jedenastoma innymi składnikami m.in.: kardamonem i bzem. Trunek jest doskonale zbalansowany z jałowcem i przyprawami, o czym świadczy podwójne złoto na San Francisco World Spirits Competition.

 

Produkcja Ginu Warner's została uruchomiona w 2012 roku na rodzinnej farmie w Wielkiej Brytanii. Produkty są wynikiem cięzkiej pracy, miłości do owoców zebranych z własnej ziemii oraz ogromnej rodzinnej pasji. To właśnie ona, w połączeniu z ciekawością, sprawiła że rodzina chce tworzyć zupełnie nowe, innowacyjne smaki. Dostępne są one w niewielkich partiach, wytwarzane w miedzianych destylatorach.

 

Popularne Marki