Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Warner's Farm Born Gin - Rabarbar 0.7l

Cena sprzedaży
129,00 zł
Kraj: WIELKA BRYTANIA

Region: NORTHAMPTONSHIRE

Destylarnia: WERNER'S DISTILLERY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 40%

Opakowanie: brak

warners-logo.jpg

Zapach: świeży, pikantny, przepełniony rabarbarem ze szczyptą pieprzu;

Smak: złożony i bogaty, oczywiście dominuje rabarbar, można dostrzec tony kardamonu z słodką pomarańczą;

Finisz: średnio-długi, słodki, rabarbar z cynamonem.

Genialnie zgryza się z premium Ginger Ale i plasterkiem pomarańczy.

Właściciele Warner's Farm Born Gin zaznaczają, że trunek składa się z trzech części, pierwszą jest oczywiście rabarbar, drugą jest słońce, natomiast ostatnią, równie ważną jest niesamowita pasja i radość podczas produkcji.

 

Produkcja Ginu Warner's została uruchomiona w 2012 roku na rodzinnej farmie w Wielkiej Brytanii. Produkty są wynikiem cięzkiej pracy, miłości do owoców zebranych z własnej ziemii oraz ogromnej rodzinnej pasji. To właśnie ona, w połączeniu z ciekawością, sprawiła że rodzina chce tworzyć zupełnie nowe, innowacyjne smaki. Dostępne są one w niewielkich partiach, wytwarzane w miedzianych destylatorach.

 

Popularne Marki