Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Amarula Raspberry Chocolate 1l

Cena sprzedaży
99,00 zł
Kraj: Republika Południowej Afryki

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 15,5%

Opakowanie: brak

Smak: owocowy karmel;

Amarula to kremowy likier pochodzący z Republiki Południowej Afryki. Do produkcji wykorzystywany jest wyłącznie cukier, śmietana oraz owoce afrykańskiego drzewa Marula (Sclerocarya birrea), które lokalnie jest również nazywane drzewem Elephant lub Marriage Tree.

Amarula została wprowadzona na rynek przez Southern Liqueur Company of South Africa we wrześniu 1989 r., natomiast spirytus Amarula obecny jest na rynku od 1983 roku. Amarula nieustannie zbiera pozytywne recenzje, z zastrzeżeniem, że podobnie jak wiele likierów kremowych może być nieco zbyt słodka dla niektórych podniebień. Stała się drugim najlepiej sprzedawanym likierem kremowym zaraz po Bailey's Irish Cream, ze szczególnym powodzeniem w Brazylii.

Popularne Marki