Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Sambuca Del Chiostro

Cena sprzedaży
82,99 zł
Kraj: WŁOCHY

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 38%

Opakowanie: brak

Sambuca Del Chiostro to likier produkowany głównie na bazie kwiatów czarnego bzu według wieloletniej, oryginalnej receptury. Pozostałymi składnikami wykorzystanymi do stworzenia tego trunku są: anyż, koper włoski, lukrecja oraz jej soki.

Według miejskiej legendy, celem wydobycia pełnego bogactwa, jakie oferuje ten trunek, należy podać ten trunek według tradycyjnego sposobu: dodać nieparzystą ilość ziaren kawy, następnie podpalić powierzchnię kieliszka. Innym popularnym sposobem stosowanym we Włoszech jest dodanie pokruszonego biszkopta do likieru, następnie zalanie całości chłodną herbatą.

 

Popularne Marki