Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

Dostawa

INFORMACJE O WYSYŁCE

1. Dostawy realizujemy zarówno na terenie Polski jak i za granicę.

2. Wysyłka realizowana jest przez pośrednika w dostawie. Firma pośrednicząca w dostawie: MG JARMUSZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

3. Firma kurierska pełniąca funkcję pośrednika w dostawie weryfikuje wiek odbierającego na podstawie okazania dokumentu tożsamości przy odbiorze.

4. Dostawy realizowane są w większości w ciągu 24-72 godzin w dni robocze, od momentu otrzymania zamówienia oraz otrzymania potwierdzenia płatności.

5. W niektórych przypadkach czas dostawy może być dłuższy, w zależności od dostępności produktów lub z przyczyn zależnych od firmy kurierskiej, o czym Klient zostaje poinformowany mailowo lub telefonicznie.

 

SPOSOBY DOSTAWY

1. Dostawy na terenie kraju oraz przesyłki zagraniczne realizujemy przy współpracy z firmą kurierską UPS.

2. Przesyłka dostarczana przez kuriera, zostanie wydana tylko osobie pełnoletniej legitymującej się dowodem tożsamości. Przesyłka nie zostanie wydana osobie niepełnoletniej, a także osobie nietrzeźwej.

3. Możliwy jest również, odbiór osobisty w partnerskim sklepie stacjonarnym ŚWIAT ALKOHOLI

 

KOSZTY PRZESYŁKI

1. Koszt dostawy PL - Przedpłata na konto lub płatność elektroniczna - 25,00 ZŁ

2. Koszt dostawy PL - Zamówienie pobranie przy odbiorze - 33,00 ZŁ

3. Darmowa dostawa PL - Zamówienie powyżej kwoty 450 ZŁ - 0 ZŁ

4. Odbiór osobisty - odbiór zamówienia w sklepie stacjonarnym - 0 ZŁ

5. Koszt dostawy ZAGRANICA - przedpłata na konto lub płatność elektroniczna - 129,00 ZŁ

    za karton do 6 butelek, każdy kolejny karton płatny dodatkowo 129,00 ZŁ

 

OPAKOWANIE

Każda przesyłka jest przez nas starannie pakowana w opakowanie kartonowe, z odpowiednimi przegrodami wewnątrz, zabezpieczające zawartość przed uszkodzeniem. Całość zabezpieczona jest z zewnątrz folią strech i taśmą przylepną. Dodatkowo każde opakowanie zawiera specjalne oznaczenia "UWAGA SZKŁO" i oznaczenia "GÓRA" wskazujące górę opakowania. Na wierzchniej części paczki znajduje się specjalna foliowa koperta z dokumentami sprzedaży i listem przewozowym.

 

UBEZPIECZENIE

Każda wysyłana przez nas paczka zawiera standardowe ubezpieczenie zawartości przed uszkodzeniem. Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu pozostaje po stronie sklepu ŚWIAT ALKOHOLI. Ubezpieczenie zostaje uznane na podstawie prawidłowo wypełnionego PROTOKOŁU SZKODY, sporządzonego i podpisanego przez Kuriera.

 

USZKODZENIE

1. Średnio, 99% przesyłek dociera do adresata bez uszkodzeń. Jednak czasami zdarzają się uszkodzenia przesyłek.

2. W przypadku uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu, otrzymają Państwo informację o uszkodzeniu przesyłki, cała procedura reklamacji zostanie zrealizowana przez sklep ŚWIAT ALKOHOLI. Do Państwa zostanie wysłana jeszcze raz, pełnowartościowa przesyłka.

3. W przypadku stwierdzenie uszkodzenia przesyłki w momencie dostawy, należy poinformować o tym fakcie Kuriera. Kurier ma obowiązek zaczekać na odbiór przesyłki, a w przypadku stwierdzenia uszkodzenia ma obowiązek sporządzenia z Odbiorcą PROTOKOŁU SZKODY.

4. Protokół szkody należy jak najszybciej przesłać mailowo lub pocztą na adres sklepu ŚWIAT ALKOHOLI.

 

Popularne Marki