Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Lubelska Wiśniówka 0.5L

Cena sprzedaży
25,99 zł
Kraj: POLSKA

Pojemność: 500ml

Zaw. alkoholu: 30%

Opakowanie: brak

Historia firmy rozpoczęła się już w 1906 roku, kiedy to Emil Plage - znany lubelski przemysłowiec postanowił otworzyć w Lublinie zakład destylarni spirytusu. W ten sposób powstał Polmos Lublin, znany dziś jako Stock Polska. Marka Lubelska należy właśnie do tejże grupy, a nazwa trunku bezpośrednio nawiązuje do miejsca powstania całej marki, co dostrzegło na pewno każde wprawne oko! :)

Wódki Lubelska są prawdopodobnie najbardziej popularną marką wódek smakowych w Polsce. Nic dziwnego że są tak pożądanym produktem. Niewielka cena w połączeniu z wysoką jakością, na którą składają się bogate ekstrakty owocowe, sprawia że wódka Lubelska zyskała ogromną rzeszę odbiorców.

Produkowany wyłącznie na bazie wiśni i wódki naturalnie mętny polski likier, który zaciekawia kolorem i aromatem. Kusi swoim wiśniowym smakiem i zapachem przywodzącym na myśl dojrzewające w południowym słońcu owoce. Idealnie nadaje się do spożywania w kieliszkach.

Popularne Marki