Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

INFOLINIA:  535 50 50 60                        Zakupy bez rejestracji          Dostawa gratis od 450zł            Bezpieczna przesyłka

glenfarclas-18yo-butelka

Glenfarclas 18Yo 1L Tuba

Cena sprzedaży
509,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Region: SPEYSIDE

Destylarnia: GLENFARCLAS

Pojemność: 1 litr

Zaw. alkoholu: 43%

Opakowanie: tuba

Wiek: 18YO

Zapach: miód, cytrusy, wanilia, rodzynki, tarta cytrynowa oraz orzechy włoskie;

Smak: bogaty i gładki, przepełniony słodyczą toffi, śliwek i rodzynek w rumie;

Finisz: średnio-długi, z tonami toffi i dębu.

Gorzelnia Glenfarclas otrzymała pozwolenie na destylację w 1836, kiedy właścicielem był Robert Hay. Niespełna trzydzieści lat później została odkupiona przez Johna Granta za 512 funtów, ze względu na śmierć założyciela gorzelni. Już od 6 pokoleń destylarnia prowadzona jest przez tę samą rodzinę Grants, posiadając całość jej udziałów. Jest to jedna z niewielu destylarni będących w rękach prywatnych, z tego względu możemy cieszyć się bogatym portfolio marki. Ciekawostką jest fakt, że na butelkach widnieje napis Highlands, leżąc w samym sercu Speyside. Wynika to z sytuacji, w której destylarnia była otwarta przed wydzieleniem podregionu Speyside z regionu Highlands.

Glenfarclas Whisky Tasting -

Popularne Marki