Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Chivas Royal Salute 21YO Snow Polo 0.7L

Cena sprzedaży
999,00 zł
Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46.5%

Opakowanie: kartonik

Snow Polo Edition to pierwsza whisky typu blended grain w portfolio Royal Salute, przywołuje ducha spektakularnego sportu, od którego wzięła swoją nazwę. Jest starannie dopracowany, aby osiągnąć wyższą zawartość alkoholu, wynoszącą 46,5%, aby dokładnie odpowiadać szerokości geograficznej St Moritz, szwajcarskiego kurortu, w którym po raz pierwszy grano w śnieżne polo na tle nieskazitelnych, białych szczytów górskich.

Aromat waniliowy i karmelowy, gładki i słodki, ze słodem jęczmiennym i dębem dodającym głębi. Podniebienie jest bogate, z elegancko ułożonymi smakami wanilii i toffi oraz długim, satysfakcjonującym finiszem. Najlepiej smakuje naturalnie ze świeżym lodem.

Popularne Marki