Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Egan's Irish Bom Legacy Reserve vol.2 16yo 0.7l

Cena sprzedaży
775,00 zł
Kraj: IRLANDIA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 46%

Opakowanie: brak

Wiek: 16YO

egans-irish-whiskey-logo.jpg

Zapach: bogaty, miód, mleczna czekolada, brzoskwinie, nuty pieprzu oraz nuta tlącego dębu;

Smak: krem waniliowy, owoce letnie, migdały oraz dębowa goryczka;

Finisz: długi, słodycz toffi, ciemne jagody, cynamon oraz dębowy posmak.

Whiskey leżakowała w beczkach po bourbonie, następnie była finiszowana w beczkach po winie Banylus, które pochodzi z południa Francji.

Spółka P&H Egan została założona w 1852 roku w Tullamore przez Patricka i Henry'ego Egan. W ówczesnych czasach, bracia tak dobrze rozwijali firmę, że stała się jednym z najlepiej prosperujących i najważniejszych w regionie. Firma posiadała własne słodownie oraz rozlewnie. Lata 60 ubiegłego wieku nie były dla niej owocne, konkurencja na rynku była zbyt duża i w 1968 roku marka została rozwiązana. Po niemal 50 latach, spółka została reaktywowana przez Jonathana i Maurice Egan oraz Johna Ralpha.

Popularne Marki