Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Tobermory 15Yo 0.7L

Kraj: SZKOCJA

Pojemność: 700ml

Zaw. alkoholu: 56.2%

Opakowanie: kartonik

Dostępność:   brak_produktu.gif

Prace nad Tobermory Distillery rozpoczęto w roku 1978 roku i przez kolejne 20 lat występowały długie przerwy w produkcji.

Tomermory 15YO przez 14 lat spoczywał w beckach po bourbonie, następnie whisky trafiła na rok do beczek po sycylijskiej marsali. Trunek został wydany w 2017 roku z wolumenem liczącym 1200 butelek.

Aromat: bogaty, winogrona, cytryny, pomarańcze, gorzka czekolada, toffi, orzechy laskowe, biały pieprz, dąb, garstka suchych ziół, odległy powiew morskiej bryzy

Smak: słodki z delikatną nutą ziołową, toffi, krem waniliowy, kakao, morele, figi, suszony śliwki, szczypta soli;

Finisz: dość długi, idealny balans pomiędzy owocową słodyczą, a goryczką dębu i nutami orzechowymi.

Popularne Marki