Dlaczego ŚWIAT ALKOHOLI? Świat Alkoholi Poznań, to stacjonarny sklep z alkoholami, przy ulicy Poznańskiej oraz sklep internetowy alkohole.poznan.pl. Oferujemy największy wybór mocnych alkoholi, ze wspaniałą kolekcją whisky single malt, a także duży wybór win i szampanów. U nas znajdziesz idealny alkohol na prezent, a poza tym niespotykany wybór whisky, koniaków, likierów, jakimi nie może się pochwalić żaden sklep w Poznaniu. Posiadamy w swojej ofercie produkty największych światowych marek, jak również wyszukane i rzadko spotykane na rynku produkty, a motywem przewodnim jest niska cena. Współpracujemy z największymi dostawcami i importerami alkoholu w Polsce, ale również z wieloma małymi firmami, producentami lokalnych trunków. Wieloletnia współpraca pozwoliła nam na stworzenie bardzo dużej i bogatej oferty alkoholi. Jednym z naszych ostatnich osiągnięć jest możliwość importu na życzenie, we współpracy z jednym z naszych partnerów. Dzięki temu możemy mieć w swojej ofercie alkohole niedostępne w zwykłej sprzedaży w Polsce.Działamy w branży, bez przerwy, już ponad 20 lat. Zaczynaliśmy w 1991 roku od małego sklepu , aktualnie nasza oferta to ponad 1000 produktów. Kiedyś sprzedawaliśmy tylko w sklepie stacjonarnym, od 2010 roku działamy też w internecie. Obsługujemy Klientów detalicznych, ale również firmy i instytucje. Mamy alkohole z prawie z całego świata, a czego nie mamy możemy poszukać specjalnie dla Ciebie. Whisky, koniak, wódka, likier, albo wino, może szampan, duży, mały, … Życie jest pełne trudnych wyborów? W tych wyborach zaufaj nam.

Veuve_Clicquot_B_51233a0f5bcce.png
Veuve_Clicquot_B_51233a0f5bcce.png

Veuve Clicquot Brut Kartonik

Cena sprzedaży
299,00 zł
Kraj: FRANCJA

Region: SZAMPANIA

Pojemność: 750ml

Zaw. alkoholu: 12%

Opakowanie: kartonik

Smak: wytrawny

veuve-clicquot-logo.jpg

Veuve Clicquot Brut jest wytrawnym szampanem, który charakteryzuje doskonałe połączenie delikatności i mocy aromatów. Z uwagi na jego charakterystyczną żółtą etykietę nazywany jest Yelow Label. Do jego tworzenia wykorzystywane są trzy gatunki winogron: Pinot Noir, Pinot Meniuer i Chardonnay, które pochodzą z około 60 najlepszych winnic. Wyczuwalne są w nim aromaty białych owoców i rodzynek, z subtelną nutą wanilii i brioszki. Jego cechą charakterystyczną jest niezwykle świeży, owocowy smak. Kompozycja win Veuve Clicquot Brut przelewana jest do butelek, gdzie dodaje się dco nich niewielką ilość drożdży oraz cukru. Po zakorkowaniu zaczyna się kolejny proces fermentacji, dzięki któremu wytwarzają się charakterystyczne dla szampana bąbelki. Okres dojrzewania w piwnicach trwa minimum 6 lat.

Veuve to jedna z najsłynniejszych marek szampanów na świecie. Została założona przez Philipe Clicquot pochodzącego z rodziny bankierów i handlarzy tekstyliami. Po śmierci syna założyciela, rolę głównego działacza marki przejęła wdowa - Barbe Clicquot Ponsardin. Jedna z pierwszych ówczesnych kobiet biznesu udowodniłą swą innowacyjność, tworząc pierwszy rocznik szampana. W 1814 została przełamana bariera kontynentalna, po raz pierwszy szampan trafił do Sankt-Petersburga, gdzie został triumfalnie powitany. W kolejnych latach popularność szampana wzrastała, a rozwijające się kanały dystrybucyjne pozwalały dostarczać produkt na coraz to bardziej odległe zakątki świata.

Szampan Veuve Clicquot to prestiżowa i modna marka. Jest to drugi pod względem wielkości sprzedaży szampan na świecie. Od momentu powstania (1772r.), aż do dzisiaj ten historyczny Dom Szampański cechuje niezwykła kreatywność i innowacyjność. Swój niepowtarzalny charakter i styl zawdzięcza Madame Clicquot, pierwszej businesswoman, która od zawsze wyprzedzała czas swoim odważnym podejściem do prowadzenia biznesu.

Popularne Marki